Hjem » Region Midtjylland » Indkvartering

Overnatning i Region Midtjylland, Danmark



Filtrer efter type:

Nærmeste tjenester

Campingplads

Campingvogn websted

  • Lund Forsamlingshus Autocamper P-plads - betaling
  • Odder Strand CAmping & Stellplads - betaling
    Mulighed for Stellplads overnatning
  • -
    Ved Fjorden
    Åbningstider: 24/7
  • -
  • -
    Havnegade
  • -
    Vestre Mole
  • -
    Havnen
  • -
  • -
    Rousthøjs Alle, 3
  • -
    Rosenvoldvej

Gæstehus

Hostel

  • Aarhus Hostel
    Hovedvejen
    Telefon: +45 69 14 67 77
  • Ab Centrum bed w/o breakfast
    Gråmøllevej, 2
  • Blicher
    Kyhnsvej, 2
    Telefon: +45 86891911
  • Brande Vandrehjem.
    Doktor Arends Vej, 2
    Telefon: +45 9718 2197
    E-mail: brande@bbbbb.dk
  • City Sleep-in
    Havnegade, 20
  • Danhostel Aarhus
    Østre Skovvej
    Telefon: +45 8621 2120
    E-mail: info@aarhus-danhostel.dk
  • Danhostel Ebeltoft
    Egedalsvej
    Telefon: +45 8634 2053
    E-mail: ebeltoft@danhostel.dk
  • Danhostel Fjaltring
    Vestermøllevej, 7
    Telefon: +45 9788 7700
    E-mail: fjaltring@danhostel.dk
  • Danhostel Horsens
    Flintebakken, 150
    Telefon: +45 7561 6777
    E-mail: horsens@danhostel.dk
  • Danhostel Hvide Sande
    Numitvej
    Telefon: +45 9731 2105
    E-mail: danhostel@hvidesande.dk
  • Danhostel Ringkøbing
    Kirkevej, 28
    Telefon: +45 9732 2455
    E-mail: rofi@rofi.dk
  • Danhostel Roslev
    Viumvej
    Telefon: +45 9757 1385
    E-mail: roslevva@post11.tele.dk
  • Danhostel Silkeborg
    Telefon: +45 8682 3642
    E-mail: silkeborg@danhostel.dk
  • Danhostel Skive (*****)
    Telefon: +45 97525444
    Fax: +45 9752 5420
    E-mail: skive@danhostel.dk
  • Danhostel Viborg
    Vinkelvej, 36A
    Telefon: +45 8667 1781
    E-mail: viborg@danhostel.dk
  • Gjerrild Vandrerhjem
    Dyrehavevej, 9
    Telefon: +45 8638 4199
    E-mail: djursvold@post.tele.dk
  • Hallo Hostel
    Fiskergade, 2
    Telefon: +45 86101020
  • Herning Vandrerhjem
    Holingknuden, 2
    Telefon: +45 9712 3144
    E-mail: mail@danhostelherning.dk
  • Holstebro Vandrehjem
    Telefon: +45 9811 6044
    E-mail: 7500@BBBB.dk
  • Hotel Bording
    Bredgade, 2
  • Juelsminde Vandrehjem
    Rousthøjs Alle, 1
  • Kompedal Lejren
  • Kragelund Herberg
    Hærvejsherberg indrettet i 400 år gammel kampestenslade. Åbent i juni, juli og august
    Åbningstider: Jun-Aug
  • Randers Vandrerhjem
    Gethersvej, 1
    Telefon: +45 9811 6044
    E-mail: 8900@BBBB.dk
  • Rønde Vandrerhjem
    Grenåvej, 10B
    Telefon: +45 8637 1108
    E-mail: roende@danhostel.dk
  • Samsø Nattely
    Svanevej, 1
    Telefon: +45 8659 6636
    Charming bed & breakfast and hostel in the center of Samsø. Located in a charming building that used to be the village old school.
  • SimpleBed Hostel
    Åboulevarden, 86
  • Skanderborg Vandrehjem
    Kindlersvej
    Telefon: +45 8651 1966
    E-mail: info@skanderborg-danhostel.dk
  • Sleep-in Gellerup
    Gudrunsvej, 82
    Telefon: +45 86192055
  • Struer Vandrerhjem
    Fjordvejen, 12A
  • -
    Kindlersvej
  • -

Hotel

Motel